© Petr Fiala | Fotografie

Pohádková hora

Pohádková hora

Fotografie vznikla v místě rakouského městečka Lunz am See. Na tom místě byl krásný výhled na jezero a okolní kopce. Ten večer byla krásně čistá obloha a já se vydal fotit tuto scenérii. Jenže chyba lávky, nad jezerem se velice rychle měnily podmínky. Mlha přicházela a ustupovala. Štěstí bylo, že se válela jen v přízemních vrstvách a nad kopce neměla sílu vystoupat. Jezerní krajinu, ale nebylo možné fotit, tak jsem foťák pootočil k hoře která se schovávala a odkrývala pod přicházející mlhou. Během několika 20s expozic se jasně viditelná hora zcela ztratila a opět vykoukla. Okolní veřejné osvětlení prosvítilo mlhu až do jasné difúzní záře, což mi dělalo trochu problém s expozičním rozsahem mezi hvězdnou oblohou a nasvícenou krajinou. Ale snad se podařilo 🙂
hvězdy 10x 20s iso 6400, f2,8
krajina 3x 180s iso 800, f5,6.

Fotoobrazy - nabídka

Máte zájem o tuto fotografii? Chtěli by jste, aby zdobil Váš interiér? Stačí si vybrat rozměr, rám a materiál.  Přehled o cenách nejen fotoobrazů najdete v cenové nabídce.
V případě zájmu o nějakou fotografii mě neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář nebo emailem: fialapetr@gmail.com
Níže jsou varianty, jak by obraz přibližně mohl vypadat. Samozřejmě, vše je na domluvě, ale Vaše požadavky se budu snažit splnit.
Pokud si nevíte rady, jakou velikost a materiál fotografie vybrat pro Vaše záměry, napište mi

Loading

ShareNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..